Mścice, ul. Klonowa 1, tel. 607 271 237

Firma KRANE posiada również żuraw samochodowy o dużym tonażu, przystosowany do najcięższych prac marki LIEBHERR. Klienci poszukujący sprzętu na wynajem mogą liczyć na całkowite dostosowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb.  Żuraw ten jest doskonale zwrotny,  kompaktowy i łatwy w kierowaniu. Dźwig ten jest bardzo skuteczny podczas prac zarówno na drogach, jak i trudniejszych terenach. Uniwersalność zastosowania tego dźwigu daje możliwość wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych prac.

Ten żuraw jest najczęściej wykorzystywany do takich prac jak: budowa wielkogabarytowych hal ze stalowych elementów i okładanie ich płytami warstwowymi, montaż i demontaż kominów spalinowych i wentylacyjnych, ustawianie zbiorników na tlen wykorzystywanych w gospodarstwach rybnych, budowy i naprawy silosów zbożowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat żurawia LIEBHERR zapraszamy do kontaktu z nami.

Nazwa: LIEBHERR

Udźwig: 50 ton
wysięg: 40 m
napęd: 8 x 6 x 8

Każdy z pojazdów przechodzi regularny przegląd techniczny sprawdzający jego pełną sprawność. W ten sposób mamy pewność, że dostarczane Państwu dźwigi oraz żurawie samochodowe spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, a ich użytkowanie będzie zgodne z obowiązującymi przepisami. Zawsze dostosowujemy rodzaj pojazdu do charakteru planowanych prac.

dzwig-do-50-ton-2
Rodzaj usługiCena netto za 1 godzinę pracyCena dojazdu
Wynajem dźwigu Liebherr o udźwigu 50 ton250 zł / godz.ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia